بارگذاری...

درباره ما

گروه املاک ویرا در پاسخ به نیاز هموطنان گرامی مان بابت خرید ملک در شمال کشور متعهد شده است تا بر اساس بودجه تعیین شده شما بهترین انتخاب ها را برای شما فراهم کرده و در تصمیم گیری انتخاب فایل به شما کمک نماید.

ما با این شعار نفع مشتری نفع ماست  

سعی میکنیم در خرید ملک هم با آشنایی و احاطه ای که به منطقه داریم و هم با آشنایی که با  مالکان این منطقه داریم خریدی از هر جهت به صرفه را برای شما رقم بزنیم

فاصله شما با ملک مورد نظرتان در شمال تنها یک بازدید از املاک ما می باشد و باعث افتخار ما خواهد بود که از نزدیک با شما دیدار داشته باشیم.

املاک ویرا با مدیریت آقای علی کیانی فعالیت میکند. ایشان قبل از اینکه صاحب مجموعه املاک ویرا باشند در کار خرید و فروش جوجه یکروزه فعالیت داشتند و دارند و در پاسخ به نیاز اکثر دوستانی که در شهرهای مختلف با ایشان کار میکردند و طالب خرید ملک و ویلا و زمین در شمال بودند اقدام به تاسیس گروه املاک ویرا را نمودند.

ایشان سازنده چهار شهرک در بابلسر و منطقه چمستان می باشند که یک مجتمع چند واحدی شهرکی به استانداری مشهد (جهت مدیران و کارکنان استانداری و شهرداری مشهد مورد استفاده قرار میدهند) تحویل دادند.

در ضمن اگر شما در هنگام بازدید از دفتر املاک ما در شمال اعلام کنید که از طریق سایت با ما آشنا شدید از یک درصد در تخفیف کمیسیون پرداختی در صورت خرید برخوردار خواهید شد که میتواند مبلغ قابل توجهی باشد.

 

شما اگر به شمال برای خرید ملک تشریف می آورید حتما از تجارب مجموعه ما و مشاورین ما استفاده کنید و حتی اگر خریدی انجام ندادید دوستی به جمع دوستان بی شمار ما اضافه شده است.

املاک ویرا زیر نظر اتحادیه املاک شهرستان نور
با کد رهگیری
با اطمینان خرید کنید

با تشکر از شما

علی زاده مدیر سایت املاک ویرا

 

مجوزهای املاک

 

آقای کیالاویجی مدیر املاک ویرا